БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GMD-B800-1E GMD-B800
GMD-B800-1E GMD-B800
GMD-B800-1E GMD-B800
GMD-B800-1E GMD-B800
G-SHOCK

GMD-B800-1E GMD-B800

Шифра на артикл: 20083
Šifra proizvođača: GMD-B800
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Женски
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,2 X 50,7
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Дигитален, Илуминација, Календар, Меморија на истрчани кругови(100), Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
6.790 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД