SYG189BO Urban Brand Fluoro
SUPERDRY

SYG189BO Urban Brand Fluoro

Шифра на артикл: 19984
Šifra proizvođača: Urban Brand Fluoro
0 МКД
2.790 МКД
2.511 МКД
Заштеда: 279 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SUPERDRY
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
1.314 МКД
Заштеда 40%
2.190 МКД
Додадено во омилени
1.674 МКД
Заштеда 40%
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД