SYG226W Urban XL Street
SUPERDRY

SYG226W Urban XL Street

Шифра на артикл: 19983
Šifra proizvođača: Urban XL Street
0 МКД
2.490 МКД
1.494 МКД
Заштеда: 996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SUPERDRY
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Бела
Боја на ремче Бела
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
6.921 МКД
Заштеда 10%
7.690 МКД