БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SYG227W Urban XL Fleck
SUPERDRY

SYG227W Urban XL Fleck

Шифра на артикл: 19981
Šifra proizvođača: Urban XL Fleck
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SUPERDRY
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Бела
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara