БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1791767 COLLIN
1791767 COLLIN
1791767 COLLIN
1791767 COLLIN
1791767 COLLIN
1791767 COLLIN
TOMMY HILFIGER

1791767 COLLIN

Шифра на артикл: 19908
Šifra proizvođača: COLLIN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
21.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
11.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.590 МКД
Количина: 1