БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CA-53WF-4B CA-53
CA-53WF-4B CA-53
CA-53WF-4B CA-53
CA-53WF-4B CA-53
CA-53WF-4B CA-53
CA-53WF-4B CA-53
CASIO VINTAGE

CA-53WF-4B CA-53

Шифра на артикл: 19864
Šifra proizvođača: CA-53
0 МКД
2.890 МКД
1.734 МКД
Заштеда: 1.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Унисекс
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Пластика
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34,4 X 43,2
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Дигитрон, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Бордо
Боја на ремче Бордо
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara