БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GL0005-05 Sport
GMT LONDON

GL0005-05 Sport

Шифра на артикл: 19521
Šifra proizvođača: Sport
0 МКД
5.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GMT LONDON
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
20.990 МКД
Додадено во омилени
13.990 МКД
Додадено во омилени
11.390 МКД
Додадено во омилени
13.390 МКД