GG0009-05 Classic
GMT LONDON

GG0009-05 Classic

Шифра на артикл: 19508
Šifra proizvođača: Classic
0 МКД
6.190 МКД
3.714 МКД
Заштеда: 2.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GMT LONDON
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол, Тетово Центар

Слични производи

Додадено во омилени
16.190 МКД
Додадено во омилени
16.190 МКД
Додадено во омилени
15.390 МКД
Додадено во омилени
16.190 МКД