БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GG0004-03 Classic
GMT LONDON

GG0004-03 Classic

Шифра на артикл: 19501
Šifra proizvođača: Classic
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GMT LONDON
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.990 МКД
Додадено во омилени
33.490 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД