БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1782232 ASHLEY
1782232 ASHLEY
1782232 ASHLEY
1782232 ASHLEY
1782232 ASHLEY
1782232 ASHLEY
1782232 ASHLEY
1782232 ASHLEY
TOMMY HILFIGER

1782232 ASHLEY

Шифра на артикл: 19417
Šifra proizvođača: ASHLEY
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Бела, Тегет, Црвена
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara