PL.16024MSU/03 DERWEZE
PL.16024MSU/03 DERWEZE
PL.16024MSU/03 DERWEZE
PL.16024MSU/03 DERWEZE
PL.16024MSU/03 DERWEZE
PL.16024MSU/03 DERWEZE
POLICE

PL.16024MSU/03 DERWEZE

Шифра на артикл: 19330
Šifra proizvođača: DERWEZE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M
Големина на куќиште на часовник (mm) 37 X 41
Функција на часовник Датум, Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
27.790 МКД
Додадено во омилени
6.390 МКД
Додадено во омилени
14.790 МКД
Додадено во омилени
21.290 МКД