БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CRM29404 Ruscello
CRM29404 Ruscello
CRM29404 Ruscello
CRM29404 Ruscello
CERRUTI 1881

CRM29404 Ruscello

Шифра на артикл: 19300
Šifra proizvođača: Ruscello
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S
Големина на куќиште на часовник (mm) 33
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.390 МКД
Додадено во омилени
12.591 МКД
Заштеда 10%
13.990 МКД
Додадено во омилени
6.834 МКД
Заштеда 40%
11.390 МКД
Додадено во омилени
12.051 МКД
Заштеда 10%
13.390 МКД