БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CRA29704 Molveno
CERRUTI 1881

CRA29704 Molveno

Шифра на артикл: 19286
Šifra proizvođača: Molveno
0 МКД
22.490 МКД
13.494 МКД
Заштеда: 8.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.231 МКД
Заштеда 10%
13.590 МКД
Додадено во омилени
9.891 МКД
Заштеда 10%
10.990 МКД
Додадено во омилени
20.601 МКД
Заштеда 10%
22.890 МКД
Додадено во омилени
10.071 МКД
Заштеда 10%
11.190 МКД