БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FS5689 FB - 02
FS5689 FB - 02
FS5689 FB - 02
FS5689 FB - 02
FOSSIL

FS5689 FB - 02

Шифра на артикл: 19179
Šifra proizvođača: FB - 02
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48
Функција на часовник Датум, Ден во неделата
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
26.091 МКД
Заштеда 10%
28.990 МКД
Додадено во омилени
8.091 МКД
Заштеда 10%
8.990 МКД
Додадено во омилени
6.921 МКД
Заштеда 10%
7.690 МКД
Додадено во омилени
26.181 МКД
Заштеда 10%
29.090 МКД