FS5688 FB - 02
FS5688 FB - 02
FS5688 FB - 02
FS5688 FB - 02
FOSSIL

FS5688 FB - 02

Шифра на артикл: 19178
Šifra proizvođača: FB - 02
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник Датум, Ден во неделата
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
15.590 МКД
Заштеда 34%
23.490 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
16.390 МКД