БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4836 CARLIE MINI
ES4836 CARLIE MINI
ES4836 CARLIE MINI
ES4836 CARLIE MINI
FOSSIL

ES4836 CARLIE MINI

Шифра на артикл: 19174
Šifra proizvođača: CARLIE MINI
Провери достапност
Персонализирај ме
Персонализацијата е бесплатна!
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД
Додадено во омилени
6.111 МКД
Заштеда 10%
6.790 МКД
Додадено во омилени
7.551 МКД
Заштеда 10%
8.390 МКД
Додадено во омилени
5.571 МКД
Заштеда 10%
6.190 МКД