БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1791722 BANK
1791722 BANK
1791722 BANK
1791722 BANK
1791722 BANK
1791722 BANK
1791722 BANK
1791722 BANK
TOMMY HILFIGER

1791722 BANK

Шифра на артикл: 19144
Šifra proizvođača: BANK
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црвена
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
31.990 МКД
Додадено во омилени
23.790 МКД
Додадено во омилени
14.190 МКД