БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES1G212M0095

ES1G212M0095

Шифра на артикл: 19094
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД
Додадено во омилени
14.274 МКД
Заштеда 40%
23.790 МКД
Додадено во омилени
27.351 МКД
Заштеда 10%
30.390 МКД
Додадено во омилени
19.611 МКД
Заштеда 10%
21.790 МКД