ES1G212L0035
ES1G212L0035
ES1G212L0035
ES1G212L0035
ES1G212L0035
ES1G212L0035
ESPRIT

ES1G212L0035

Шифра на артикл: 19092
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ESPRIT
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
10.071 МКД
Заштеда 10%
11.190 МКД
Додадено во омилени
11.871 МКД
Заштеда 10%
13.190 МКД
Додадено во омилени
20.691 МКД
Заштеда 10%
22.990 МКД
Додадено во омилени
8.091 МКД
Заштеда 10%
8.990 МКД