JC1L122M0065 Just Time
JC1L122M0065 Just Time
JC1L122M0065 Just Time
JC1L122M0065 Just Time
JC1L122M0065 Just Time
JC1L122M0065 Just Time
JUST CAVALLI

JC1L122M0065 Just Time

Шифра на артикл: 19034
Šifra proizvođača: Just Time
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
13.990 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД