БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L132M0085 Just Voglia
JUST CAVALLI

JC1L132M0085 Just Voglia

Шифра на артикл: 19017
Šifra proizvođača: Just Voglia
0 МКД
11.690 МКД
7.014 МКД
Заштеда: 4.676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.990 МКД
Количина: 1