БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
F-91W-1Y F-91
F-91W-1Y F-91
F-91W-1Y F-91
F-91W-1Y F-91
CASIO VINTAGE

F-91W-1Y F-91

Шифра на артикл: 18995
Šifra proizvođača: F-91
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Унисекс
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara