LA670WEFL-9E LA670
LA670WEFL-9E LA670
LA670WEFL-9E LA670
LA670WEFL-9E LA670
LA670WEFL-9E LA670
LA670WEFL-9E LA670
CASIO VINTAGE

LA670WEFL-9E LA670

Шифра на артикл: 18993
Šifra proizvođača: LA670
0 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 399 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 24,6 X 30,3
Функција на часовник Аларм, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Розева
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност East Gate Mall