БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
AR11275 RENATO
AR11275 RENATO
AR11275 RENATO
AR11275 RENATO
AR11275 RENATO
AR11275 RENATO
EMPORIO ARMANI

AR11275 RENATO

Шифра на артикл: 18810
Šifra proizvođača: RENATO
0 МКД
25.890 МКД
25.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бордо, Зелена, Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
23.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
29.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
21.590 МКД
Количина: 1