БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EFS-S550DB-1A
EFS-S550DB-1A
EFS-S550DB-1A
EFS-S550DB-1A
EFS-S550DB-1A
EFS-S550DB-1A
EFS-S550DB-1A
EFS-S550DB-1A
EDIFICE

EFS-S550DB-1A

Шифра на артикл: 18760
0 МКД
14.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Илуминација, Соларно напојување, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
18.590 МКД
Додадено во омилени
18.990 МКД
Додадено во омилени
15.990 МКД
Заштеда 20%
19.990 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД