БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
A1000MCG-9E
CASIO VINTAGE

A1000MCG-9E

Шифра на артикл: 18750
0 МКД
11.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38 X 39,6
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Розева
Боја на куќиште Розева
Боја на ремче Розева
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara