БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW2763 AAREN
SKW2763 AAREN
SKW2763 AAREN
SKW2763 AAREN
SKW2763 AAREN
SKW2763 AAREN
SKAGEN

SKW2763 AAREN

Шифра на артикл: 18738
Šifra proizvođača: AAREN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Алуминиум
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Бела
Боја на ремче Бела
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara