БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
26BSG-268 THE SMALL EDIT
26BSG-268 THE SMALL EDIT
26BSG-268 THE SMALL EDIT
26BSG-268 THE SMALL EDIT
26BSG-268 THE SMALL EDIT
26BSG-268 THE SMALL EDIT
26BSG-268 THE SMALL EDIT
26BSG-268 THE SMALL EDIT
ROSEFIELD

26BSG-268 THE SMALL EDIT

Шифра на артикл: 18640
Šifra proizvođača: THE SMALL EDIT
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 26
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 12
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
6.790 МКД