БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.15967JS/04P PATRIOT
POLICE

PL.15967JS/04P PATRIOT

Шифра на артикл: 18503
Šifra proizvođača: PATRIOT
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.390 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД
Додадено во омилени
13.790 МКД