БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4731 PRISMATIC GALAXY
ES4731 PRISMATIC GALAXY
ES4731 PRISMATIC GALAXY
ES4731 PRISMATIC GALAXY
FOSSIL

ES4731 PRISMATIC GALAXY

Шифра на артикл: 18424
Šifra proizvođača: PRISMATIC GALAXY
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 33
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бордо
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Бордо
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara