БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4728 PRISMATIC GALAXY
ES4728 PRISMATIC GALAXY
ES4728 PRISMATIC GALAXY
ES4728 PRISMATIC GALAXY
FOSSIL

ES4728 PRISMATIC GALAXY

Шифра на артикл: 18421
Šifra proizvođača: PRISMATIC GALAXY
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 33
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Жолта, Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Жолта
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara