БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DZ1906 RASP NSBB
DIESEL

DZ1906 RASP NSBB

Шифра на артикл: 18415
Šifra proizvođača: RASP NSBB
0 МКД
12.290 МКД
12.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на ремче Платно, Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црвена, Црна
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara