AR11265 AVIATOR
AR11265 AVIATOR
AR11265 AVIATOR
AR11265 AVIATOR
AR11265 AVIATOR
AR11265 AVIATOR
EMPORIO ARMANI

AR11265 AVIATOR

Шифра на артикл: 18410
Šifra proizvođača: AVIATOR
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бордо
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Бордо
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло