БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FS5579 NEUTRA CHRONO
FS5579 NEUTRA CHRONO
FS5579 NEUTRA CHRONO
FS5579 NEUTRA CHRONO
FOSSIL

FS5579 NEUTRA CHRONO

Шифра на артикл: 18184
Šifra proizvođača: NEUTRA CHRONO
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД
Додадено во омилени
19.790 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД