БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4368 JACQUELINE
ES4368 JACQUELINE
ES4368 JACQUELINE
ES4368 JACQUELINE
FOSSIL

ES4368 JACQUELINE

Шифра на артикл: 18179
Šifra proizvođača: JACQUELINE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
21.090 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
4.753 МКД
Заштеда 30%
6.790 МКД