БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CRA30302 POSITANO FW19
CERRUTI 1881

CRA30302 POSITANO FW19

Шифра на артикл: 18166
Šifra proizvođača: POSITANO FW19
0 МКД
21.790 МКД
13.074 МКД
Заштеда: 8.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44,5
Функција на часовник Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.790 МКД
Додадено во омилени
8.390 МКД
Додадено во омилени
12.990 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД