БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CRA29401 MANIAGO FW19
CERRUTI 1881

CRA29401 MANIAGO FW19

Шифра на артикл: 18162
Šifra proizvođača: MANIAGO FW19
0 МКД
13.990 МКД
8.394 МКД
Заштеда: 5.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Датум, Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром, Гостивар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.690 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
5.190 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД