БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CRA28902 RAZZUOLO FW19
CERRUTI 1881

CRA28902 RAZZUOLO FW19

Шифра на артикл: 18155
Šifra proizvođača: RAZZUOLO FW19
0 МКД
17.490 МКД
17.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,5
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД
Додадено во омилени
13.790 МКД
Додадено во омилени
6.790 МКД