БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
R3251527001 EX-42
R3251527001 EX-42
R3251527001 EX-42
R3251527001 EX-42
R3251527001 EX-42
R3251527001 EX-42
R3251527001 EX-42
R3251527001 EX-42
SECTOR

R3251527001 EX-42

Шифра на артикл: 18040
Šifra proizvođača: EX-42
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 50
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Дигитален, Илуминација, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.790 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""