БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L100M0125 Logo 1 XL
JUST CAVALLI

JC1L100M0125 Logo 1 XL

Шифра на артикл: 17910
Šifra proizvođača: Logo 1 XL
0 МКД
10.490 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 2.600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
27.390 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД
Додадено во омилени
13.990 МКД
Додадено во омилени
13.990 МКД