БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1782128 ANGELA
1782128 ANGELA
1782128 ANGELA
1782128 ANGELA
1782128 ANGELA
1782128 ANGELA
1782128 ANGELA
1782128 ANGELA
TOMMY HILFIGER

1782128 ANGELA

Шифра на артикл: 17892
Šifra proizvođača: ANGELA
0 МКД
12.390 МКД
9.390 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
19.490 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
11.890 МКД