БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1791640 AUSTIN
1791640 AUSTIN
1791640 AUSTIN
1791640 AUSTIN
1791640 AUSTIN
1791640 AUSTIN
TOMMY HILFIGER

1791640 AUSTIN

Шифра на артикл: 17890
Šifra proizvođača: AUSTIN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Сребрена
Сезона FW19
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
22.311 МКД
Заштеда 10%
24.790 МКД
Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД
Додадено во омилени
17.811 МКД
Заштеда 10%
19.790 МКД
Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД