БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W1274L1 HEAVY METAL
W1274L1 HEAVY METAL
W1274L1 HEAVY METAL
W1274L1 HEAVY METAL
GUESS

W1274L1 HEAVY METAL

Шифра на артикл: 17779
Šifra proizvođača: HEAVY METAL
0 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.390 МКД
Додадено во омилени
8.895 МКД
Заштеда 50%
17.790 МКД
Додадено во омилени
9.490 МКД
Додадено во омилени
7.445 МКД
Заштеда 50%
14.890 МКД