БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
7104-2 Rome
7104-2 Rome
7104-2 Rome
7104-2 Rome
ZEPPELIN

7104-2 Rome

Шифра на артикл: 17597
Šifra proizvođača: Rome
0 МКД
49.990 МКД
29.994 МКД
Заштеда: 19.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ZEPPELIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Алигаторска кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште на часовник (mm) 41
Функција на часовник Датум, Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara