БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.15923JSTB/02M MARMOL
PL.15923JSTB/02M MARMOL
PL.15923JSTB/02M MARMOL
PL.15923JSTB/02M MARMOL
POLICE

PL.15923JSTB/02M MARMOL

Шифра на артикл: 17534
Šifra proizvođača: MARMOL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД
Додадено во омилени
23.301 МКД
Заштеда 10%
25.890 МКД
Додадено во омилени
17.811 МКД
Заштеда 10%
19.790 МКД
Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД