БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4556 SCARLETTE MINI
ES4556 SCARLETTE MINI
ES4556 SCARLETTE MINI
ES4556 SCARLETTE MINI
FOSSIL

ES4556 SCARLETTE MINI

Шифра на артикл: 17330
Šifra proizvođača: SCARLETTE MINI
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Бела
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.393 МКД
Заштеда 30%
11.990 МКД
Додадено во омилени
8.393 МКД
Заштеда 30%
11.990 МКД