БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
A700WEG-9A
A700WEG-9A
A700WEG-9A
A700WEG-9A
A700WEG-9A
A700WEG-9A
CASIO VINTAGE

A700WEG-9A

Шифра на артикл: 17078
0 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35,5 X 37,4
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.990 МКД
Додадено во омилени
19.990 МКД
Додадено во омилени
4.990 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД