БАРАШ СОВРШЕН ПОДАРОК?
ES1L099M0055 Slice
ESPRIT

ES1L099M0055 Slice

Шифра на артикл: 17020
Šifra proizvođača: Slice
0 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ESPRIT
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Боја на куќиште Сребрена
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Заштеда 40%
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""