A700WEM-7A A700
A700WEM-7A A700
A700WEM-7A A700
A700WEM-7A A700
A700WEM-7A A700
A700WEM-7A A700
CASIO VINTAGE

A700WEM-7A A700

Шифра на артикл: 16997
Šifra proizvođača: A700
0 МКД
3.590 МКД
3.231 МКД
Заштеда: 359 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S
Големина на куќиште на часовник (mm) 35,5 X 37,4
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
19.071 МКД
Заштеда 10%
21.190 МКД
Додадено во омилени
17.811 МКД
Заштеда 10%
19.790 МКД
Додадено во омилени
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД
Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД