БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MQ-24MG-1E MQ-24
MQ-24MG-1E MQ-24
MQ-24MG-1E MQ-24
MQ-24MG-1E MQ-24
MQ-24MG-1E MQ-24
MQ-24MG-1E MQ-24
CASIO VINTAGE

MQ-24MG-1E MQ-24

Шифра на артикл: 16987
Šifra proizvođača: MQ-24
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34,9
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara